První měsíc v provozu!

Tak a máme za sebou první měsíc provozu. Pojďme si ve zkratce shrnout co tento měsíc přinesl, co se změnilo, co do budoucna plánujeme změnit a ať těch „co“ není málo, tak ještě jednou „co“  a co jsme si pro Vás dnes připravili.

Spřednášky v číslech

Přednášek:203 Srank: 2, Zobrazení stránek: 23 411, Poměr návštěvníků z ČR:SK ..a nebo víte co? Jako dárek Vám zpřístupníme celé GA! Více o tomto dárku se dočtete níže.

Stručné shrnutí toho co na první pohled nemuselo jít vidět.

Ač to není na první pohled třeba úplně zřejmé, na sPřednáškách se toho během prvního měsíce změnilo spousta. Snažili jsme se co nejvíce vyjít vstříc všem Vašim požadavkům a návrhům na změny. Během měsíce jsme u všech přednášek doplnili přednášející, délky přednášek. Museli jsme zafixovat problém se Z-indexem u youtube videí (přednášky byly neustále nad vysouvacím menu). Mno zkrátka, byla odvedena spousta a spousta práce.

 

Reklamy

Před pár dny jsme na web umístili reklamní banner Barcampu, na který se všichni již těšíme. Superlectures, které Barcamp budou zpracovávat mají pro Vás malé překvapení. Pokud se vše stihne, tak  na sPřednáškách uvidíte záznam z Barcampu již v jejich novém přehrávači (aby jsme náhodou něco neprozradili, tak jen: máte se opravdu na co těšit!).

Druhou reklamou, kterou jste před pár dny mohli zaznamenat je Sklik, u kterého jsme dlouho zvažovali jeho nasazení a nenasazení. Ale můžeme Vás ujistit, nasazení je spíše symbolické a hlavně je dočasné. Již brzy se snad dočkáte banneru od jedné ze společeností, které pořádají přednášky. A jak jsme již tweetovali, pokud se náhodou ukliknete na sklik reklamu, tak nám to vůbec nebude vadit! 🙂

 

Přednášky zdarma

O přednáškách zdarma se rozhodne během následujících dní. Některé návrhy společností na spolupráci jsme  museli bohužel již zamítnout, některé společnosti zase zamítli nás 🙂 .  Ale nebojte, pořád je ve hře spousta vstupů na školení od renomovaných společností, které ale čekají až budeme měsíc v provozu. Ten den D  je vlastně dnes.

 

Co máme pro Vás do „nového měsíce“ připraveno? 

Přednáška dne. Každý den bude přidána jedna kvalitní přednáška, která bude označena tímto spojením. Nemusíte se bát, že by Vám někdy unikla. Zprávu o přednášce dne vždy tweetneme a umístíme na zeď.

 

A na závěr.. slibováný dárek pro Vás

Jak jsme již v úvodu článku napsali- Připravili jsme pro Vás zpřístupnění náhledů Google analytics. Proč takový netradiční dárek? Máme za to, že sPřednášky jsou o vzdělávání a každé nové informace, v tomto případě analytické, jsou dobrým způsobem jak se můžete naučit a dozvědět něco nového.

Co je potřeba udělat pro získání přístupu?  Je to jednoduché! Stačí tweetnout,lajknout, nebo umístit na libovolný web přednášku nebo libovolnou zprávu s odkazem na sprednášky.  Poté nám zašlete skrz twitter, facebook, nebo kontaktní formulář odkaz, kde Vaši zprávu nalezneme a ihned Vám dáme přístup do GA.

Víte, že tím pomůžete i sami sobě? Jak? Jak jsme psali přednášky zdarma, získáme za návštěvnost. A každou zmínkou o našem webu se zvýší i šance na víc přednášek!

 

Na závěr bych Vám chtěl moc poděkovat za Vaši podporu!

Michal Tesařík